fbpx
Your address will show here +12 34 56 78
Holotropinis kvėpavimas
Yra tokia istorija apie žmogų, kuris pametęs raktus namuose, išeina jų ieškoti į lauką, nes namie tamsu, o lauke šviečia žibintas. Taip ir mes dažnai ieškome raktų nuo savo vidinių namų išorėje.

Kreipiamės į įvairius specialistus, mokytojus, žiniuonius, guru, nors raktai yra viduje. Visi atsakymai į mūsų klausimus yra mūsų viduje, mes vieni žinome mums tinkamą sprendimą ir kelią, kuris parves mus į vidinius namus ir leis pajusti vidinę ramybę, meilę sau ir atrasti prarastą ryšį su savimi ir mus supančia aplinka.

Tie sprendimai, kurie tiko kitiems yra jų „raktai“, ir jie netinka jūsų durims. Kartais jie atrodo panašūs, bet net ir panašūs raktai yra unikalūs savo detalėmis, todėl su svetimu raktu neatrakinsi savo durų.

Čia nėra guru, mokytojų, žinovų kas jums padės išspręsti jūsų problemas. Šis metodas per intensyvų kvėpavimą ir atitinkamą muziką padeda „apšviesti jūsų vidinius namus“, kur mes esame pametę raktus, kad mes juos galėtumėm surasti ir atrakinti savo širdį sau ir kitiems.
Pradėję geriau save pažinti mes žingsnis po žingsnio judam link buvimo kas iš tiesų esame, numesdami tramdomus marškinius, uždėtus socialinės aplinkos, savo maskuotes, užsidėtas, kad išgyventi. Žingsnis po žingsnio atrandame vidinę laisvę ir vidinės galios pajutimą.

Mes tampame tais, kuom visada buvom - karaliais savo karalystėje.

Yra įvairių praktikų, kurios padeda mums atrasti savo tikrąjį „aš“ ir pajusti pagrindą po kojomis. Jomis taip pat dalinuosi praktinėse dirbtuvėse, vesdama individualias ar grupines terapijas, tačiau Holotropinis kvėpavimas yra viena iš tokių stipresnių praktikų, kuri daug prisidėjo prie mano savęs paieškų, todėl kviečiu ir kitus pabandyti, kad suprasti, ar tai jūsų kelias. Kelias, kuris jus parves namo….

Holotropinis kvėpavimas - tai stipri psichologinė technika, iškelianti į paviršių mūsų užspaustas traumas, emocijas, troškimus, leidžianti juos pamatyti, iki galo išjausti ir tuo pačiu išvaduoti mus nuo griaunančios jų jėgos bei išlaisvinti energiją, kuri buvo naudojama išlaikyti giliai pasąmonėje užspaustus neipageidautinus psichologinius pasireiškimus. Grįžta džiaugsmą, energija, pilnatvės ir prasmingumo jausmas.

Dėl šios priežasties ši praktika yra viena efektyviausių ir ypatingai daug kam padėjusi nuo depresijos, priklausomybės nuo narkotikų ar alkoholio, įvairių streso, nervų sukeliamų ligų gydymui ir kt.

Skirta tiems, kurie nori plėsti savo suvokimo ribas, atrasti savo stipriąsias puses, nugalėti įgimtus apribojimus, išsilaisvinti nuo psichosomatinių simptomų, išspręsti savo asmenybines problemas.

Pagrindinis dėmesys seminare bus skiriamas giliam vidiniam darbui, asmeniniam ir kūrybiniam augimui. Seminare bus supažindinta su Holotropiniu kvėpavimu (pagal S.Grof’ą ir V.Maikov’ą) atliekami pratimai, skirti šių metodų įsisavinimui.

Tradiciškai programa atrodo taip:

- Įvadas
- Emocijų/ emocinių blokų paleidimas
- Kvėpavimo sesija
- Patirties integravimas
- Grupinis pokalbis
Investicija: 120 Eur

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

2019 m. HOLOTROPINIO KVĖPAVIMO grafikas:

2019 11 30 - 12 01 - nuo 11 val. iki 16 val. - Kaune -> http://bit.ly/2MPVzYt  


Apie darbą su kvėpavimu:

Transpersonalionio darbo su kvėpavimu praktika yra pagrįsta moksliniais tyrimais ir remiasi patikrintomis darbo su kvėpavimu praktikomis. Tai yra lankstus ir universalus metodas, optimalus giliam vidiniam darbui, tinkamas naudoti klinikinėje praktikoje.
Transpersonalionio darbo su kvėpavimu praktikoje yra maksimaliai naudojamos neįprastų sąmonės būsenų gydančios galimybės.
Transpersonalinis darbas su kvėpavimu ypatingai veiksmingas yra:
- esant lėtinei įtampai ir stresui;
- turint gyvenimo sunkumus;
- patekus į psicho-dvasinę krizę;
- kovojant su priklausomybėms;
- sergant depresija;
- esant psichosomatiniams ir emociniams sutrikimams;
- ieškant novatoriškų sprendimų ir kūrybinių atradimų.
Transpersonalinis darbas su kvėpavimu veikia kaip natūralus psichologinis „perkrovimas“, kartu su savotišku psichologiniu „organizmo valymu“.


Apie mane:

Esu Jana (Janina Džiautienė)
Užsiimu „pirmine psichoterapija" ir kvėpavimo praktikomis jau daugelį metų. Esu pati įsitikinusi tuo, kad jos labiausiai efektyvios tam, kad sukurti sveiką ir kūrybingą gyvenimą; kad atrasti balansą ir harmoniją tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Svarbiausia, šių dienų problema, yra išmokti praktikas taikyti šiuolaikiniame pasaulyje, t.y. atsižvelgiant į aplinkybes bei multidimensinę mūsų gyvenimo sandarą. Būtent tai aš ir darau. Padedu integruoti įvairias praktikas į šių dienų žmogaus gyvenimą.
🕊Laimės trenerė
🕊Pokyčių ir streso valdymo ekspertė
🕊Kvėpavimo terapeutė
🕊Holotropinio, Vivation, Cigun, TaiChi, sąmoningo kvėpavimo
sertifikuota saviugdos trenerė
🕊“Laimės formulė” studijos įkūrėja ir “365 dienos Gėrio ir džiaugsmo link” programos autorė ir mokytoja
🕊Emocijų paleidimo vedlė
🕊Praktinių patyriminių stovyklų moterims vedėja
🕊Motyvatorė
🕊Lietuvos trasnpersonalinės psichologijos ir psichoterapijos asociacijos prezidentė
🕊Lietuvos Taidzičiuan Asociacijos valdybos narė

Seminarus ir sesijas, mokymus vedanti Lietuvoje, Rusijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje bei kitose šalyse.

Daugiau informacijos:
el.p. info@laimesformule.lt
tel. +37062077888
arba p.m.