fbpx
Your address will show here +12 34 56 78
Pilnatis
Pilnaties metas – tai pokyčių metas, seno paleidimas ir naujo gimimas, kuomet visata spinduliuoja atvirumo energiją. Šiuo laikotarpiu ypač aktualus emocinis paleidimas.
Pilnaties metu intuicija šnabžda kur kas garsiau nei įprastai, o šiuo laiku, įsigilinus labiau į savo vidų nei į išorę pastebimai girdima ir jaučiama tai, kas tiesiai šviesiai nepasakoma.

„Nesigėdyk ašarų; liūdėti galima. Ašaros – tai vanduo, o be vandens neužauga nei gėlės, nei medžiai, nei vaisiai.“ (Brian Jacques)
Vienintelis išties neteisingas dalykas mūsų gyvenimo pilnatvės atžvilgiu – graužtis ir kamuotis dėl to, ką jaučiame. Tai yra išmokta reakcija, kurios žala mūsų savijautai neišmatuojama.

Nėra pozityvių ar negatyvių jausmų. Jausmai yra energija. Jei ją slopiname, atimame iš savęs teisę gyventi pilnakraujį gyvenimą. O Pilnatis, kaip žinia, yra linkusi apšviesti emocijas, kurių kasdienybėje sau nepripažįstame, vis vejame jas iš sąmonės. Būtent tuo ir ypatingas, šis - Pilnaties laikotarpis, kuris skatina sąžiningai pažvelgti į savo vidų ir pripažinti savo jausmus, įsiklausyti, ką jie mums sako, kuria linkme kviečia. Jei esame linkusios vengti jausmų, juos slopinti ir bėgti nuo akistatos su jais, tikėtina, kad pilnatis juos atskleis visu gražumu.

Esame vertos jaustis gerai, būti išklausytos ir priimtos tokios, kokios esame - gyvos ir jausmingos. Tad… Leiskime Pilnaties jėgai atskleisti mumyse tai, kas jau seniai prašosi būti pamatyta, ir šiomis dienomis paieškokime išsipildymo nuoširdžiame ryšyje su Savimi.

„Ar vidinis mūsų gyvenimas atsispindi išorėje?“
Kai išmokstame gyventi taikoje su savimi, esame pasirinkusios gyvenimo kryptis, mūsų vidiniame ir išoriniame pasaulyje vyrauja tvarka, kurią mes diena dienon prižiūrime, tuomet pilnatis mums tampa išsipildymo jėgos kupinu laiku. Būkime atviros sau ir visatai, kuri be paliovos mums padeda. Pilnaties dieną ji tiesia spindinčią savo ranką tam, kad apšviestų tamsiausias mūsų egzistencijos kerteles.

Su meile priimkime visatos dovanas ir pasitelkime jas tam, kad praturtėtų tiek mūsų vidinis, tiek ir išorinis gyvenimas.

Kviečiu Jus pasitelkti Mėnulio jėgą - tebūnie pamatyta tai, kas turi būti pamatyta.
Tradiciškai programa atrodo taip:

- Rašymo meditacija
- Emocijų/ emocinių blokų paleidimas
- Vivation kvėpavimo terapija
- Manifestacijos
- Meditacija
- Rato uždarymas

Investicija: 15 Eur / 1 kartas

Praktinės dirbtuvės / terapija visuomet vyksta tik tą dieną, kuomet prasideda pilnatis (max dviejų parų bėgyje).
Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

2019 m. PILNATIES praktinių dirbtuvių/ terapijos grafikas:
2019.11.12 - nuo 11 iki 14 val. - KAUNE -> http://bit.ly/2Wf43et
2019.12.12 - nuo 13 iki 16 val. - KAUNE -> (registracija dar neprasidėjusi)
2019.12.12 - nuo 18 iki 21 val. - VILNIUJE -> (registracija dar neprasidėjusi)

Iš kur ir kaip atsirado šios Mėnulio magijos dirbtuvės ir kam jos (ne)skirtos:

Šią praktiką pradėjau kurti su mintimi, kaip tolimesnį žingsnį tiems, kurie jau dalyvauja Laimės formulė mokymuose, tačiau, Jūsų visų paskatinta, pritaikiau ir adaptavau taip, kad būtu prieinama/ tinkama visiems.
Mėnulio magijos praktinės dirbtuvės SKIRTOS norintiems laisviau, kūrybiškiau, drąsiau ir kryptingiau svajoti.
Tiems, kurie jau yra pajutę, kaip išsipildo mūsų žodžiai, kaip mūsų pokalbių temos veikia mūsų savijautą ir gyvenimo kokybę.
Tiems, kurie aiškiai mato, kaip mūsų dažnai mintijamos mintys, baimės ir išankstinis nusistatymas uždaro mums duris, ir kiek jėgos atgauname, apvalę savo mintis nuo bereikalingų nusistatymų ir jei ne visiškai atsisakę, tai gerokai sumažinę savikritikos.
Mėnulio magijos praktinės dirbtuvės NĖRA SKIRTOS žmonėms, kurie nori atsakomybę už savo gyvenimą permesti kitiems.
Jos nėra skirtos lengvatikiams, ieškantiems dar vieno “stebuklo”, “burtų”, “astrologinės prognozės”, “magiškų ritualų”, “kaip uždirbti milijoną nieko nedarant”, “kad kas nuimtų blogą karmą”, “kad apvalytų aurą” ir t.t.
Šios praktinės dirbtuvės yra SKIRTOS sąmoningiems, savo atsakomybę už savo gyvenimą suvokiantiems, konkrečius žingsnius žengti norintiems žmonėms.

Apie mane - šių praktinių dirbtuvių/ terapijos vedlę:

Esu JANA

🕊Laimės trenerė
🕊Pokyčių ir streso valdymo ekspertė
🕊Kvėpavimo terapeutė
🕊Holotropinio, Vivation, Cigun, TaiChi, sąmoningo kvėpavimo sertifikuota saviugdos trenerė
🕊“Laimės formulė” studijos įkūrėja ir “365 dienos Gėrio ir džiaugsmo link” programos autorė ir mokytoja
🕊Emocijų paleidimo vedlė
🕊Praktinių patyriminių stovyklų moterims vedėja
🕊Motyvatorė
🕊Lietuvos trasnpersonalinės psichologijos ir psichoterapijos asociacijos prezidentė
🕊Lietuvos Taidzičiuan Asociacijos valdybos narė

Seminarus ir sesijas, mokymus vedanti Lietuvoje, Rusijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje bei kitose šalyse.

Daugiau informacijos:
el.p. info@laimesformule.lt
tel. +37062077888
arba p.m.