fbpx

JAUNATIS. Mėnulio magija. Praktika/ #workshop

Mintys sukelia jausmus.
Jausmai sukelia veiksmus.
Veiksmai duoda rezultatus!
Susitinkime šioje 2021 02 11 jaunatyje patirti transformuojančią Mėnulio magijos galią.
Pagal Mėnulio ir Kinų kalendorius, ši Jaunatis yra tikroji Naujojo ciklo, kuriame susijungia Mėnulio ir Saulės kalendoriaus tradicijos.
Mėnulio kalendoriuje šio vasario Jaunatis yra siejama su Aiškumu. Jos metu mūsų įžvalgos yra transformuojančios, todėl labai svarbu aiškiai suformuluoti savo ketinimus, nutildyti protą, įsiklausyti į vidų ir sutelkus dėmesį į karūnos (septintoji, viršugalvyje esanti) čakrą leidžiant laisvai skleistis savo vibracijoms.
Gerai žinoma, kad kinams visada buvo svarbios penkios stichijos: medžio, ugnies, žemės, metalo ir vandens, o kiekvieni metai yra siejami su vienu iš dvylikos gyvūnų, kurių kiekvienas turi turi penkias skirtingas išraiškas, o visų metų ciklas baigiasi tik po 60-ies metų.
Kiekvienų Naujųjų metų gyvūno bei stichijos energija daro įtaką ateinantiems metams, taip pat ir žmogaus gyvenimui.
Tad.. šį kartą turėsime TURBO SUPER UNIKALIĄ Jaunaties praktiką, kurioje Jūsų laukia nepatirti potyriai, vidinės laisvės polėkis, išsilaisvinimas nuo varžančių (ap)ribojimų transformuojant senąsias patirtis, įsitikinimus, elgesio modelius, ko pasekoje leisite Sau su(si)kurti Save aiškiai sau randant atsakymus į esminius gyvenimo klausimus kaip kad pvz.
Kas aš ESU?
Ko aš NORIU?
Kokia mano KRYPTIS?
Koks gyvenimo TIKSLAS?
Kur aš EINU? ir t.t.
Kas dar nė karto nesate buvę Laimės formulė Mėnulio magijos praktikose, iš karto PERSPĖJU, kad… kaip visad, ši praktika – tai savotiškas #workshp’as, kurio metu vyksta gilūs transformuojantys pokyčiai keičiantys žmonių gyvenimus. Čia ir dabar. O vykstantys procesai praeina visą jausmų ir emocijų paletę. + transformuojančio proceso eigos stiprumas/ gilumas priklauso nuo Jūsų prieš tai buvusių patirčių, žinių, praktikų bei vidinio noro vykti pokyčiams.
p.s. Tiems, kurie galvoja, jog visa tai, kas vyksta šioje praktikoje yra “for fun” arba, kad “na, pabandysiu/ pažiūrėsiu/ pratestuosiu” ar kt. – rekomenduoju į šią praktiką/ #workshp’ą net NEsijungti. Užleiskite savo vietą tiems, kurie tikrai NORI, yra PASIRUOŠĘ ir iš gyvenime siekia daugiau.
O tiems, kuriems rezonuoja, kviečiu registruotis el.paštu info@laimesformule.lt
Ši Jaunaties praktika VYKS ZOOM platformoje 2021.02.11 – 20 val. (Trukmė +/- 3 val)
Kaina: 25 Eur
Po apmokėjimo bus atsiųsta detali informacija su prisijungimais, instrukcijomis kaip ir ko reikia pasiruošti praktikai ir t.t.
Dalyvių skaičius ribotas.
Iki greito pasimatymo!
Atlaisvinkime savyje erdvės, kad galėtume priimti atsinaujinimą.
Su Meile,
Jana 🧘🏼‍♀️😌🧿

Data

Vas 11 2021
Expired!

Laikas

20:00 - 23:00
Naujienlaiškis
Prenumeruokite ir gaukite aktualią informaciją pirmi!